HD English line

Відгуки батьківВідгуки батьків навчального центру Англійська Хелен Дорон
м. Львів, вул. Червоної Калини, 62а (ТЦ «Інтерсіті»)


Велика подяка Helen Doron (і особливо Ані) за те, що ви допомагаєте зростати моїй донечці у атмосфері позитиву.


З повагою, ДмитрукУляна.

 Дуже задоволена, що у районі є така школа, як Helen Doron. Діти охоче йдуть на заняття. Викладачі вміють знайти підхід до кожної дитини, добре знають свою справу.

З повагою, бабуся Сивак Юлії та Сивака Олексія. Григоренко Г.Б.

 Дуже дякуємо Всім працівникам Helen Doron, а особливо нашій Славі Значко, в якої наша дитина вивчила дуже-дуже багато цікавої англійської!!! Здоров’я Вам, радості і чемних та розумних діток!!!

Сім’я Гаврилюків.Дякуємо за роботу усім працівникам навчального центру, особливо Значко Славі за отримані навички. Будемо раді продовжити навчання у наступному році.

З повагою, Костецький Олександр і Наталя.
 Дякуємо викладачам і адміністраторам Helen Doron за великий вклад у розвиток Юлі. Ми з вами з 2010р. і відвідали дуже багато занять. Дякуємо за все, і за вирішення усіх нестандартних ситуацій.

Мама Юлі Бобак.Висловлюємо нашу велику подяку нашому викладачеві англійської мови Анастасії за велике вкладення у розвиток моєї дитини. Я дуже задоволена навчанням і ставленням до дітей.

З повагою, мама Таня.
 Наша група (Ліля) висловлює подяку за вивчення іноземної мови. Ми, батьки дуже задоволенні за знання наших дітей. Обов’язково продовжимо навчання на наступний рік. І взагалі, величезне «Дякую» колективу Helen Doron.


З повагою батьки.

 Дуже дякую Helen Doron і нашій Насті за цікаве та ефективне навчання англійської мови! Дитина вивчила багато слів, не боїться говорити англійською, сама творить нові «слова» :). Бажаю викладачам школи натхнення і творчих успіхів! Дякую!!!

Мама Віри.
 Велике дякую за захопливе навчання англійської мови. Весело, активно, цікаво! Так тримати! Бажаємо втілення нових ідей, творчого розвитку і розумних діток! Зустрінемося з нового навчального року!

Мама Анни-Марії.
 Дякуємо колективу Helen Doron за професіоналізм і надані послуги. Окрема велика подяка Насті! Вдячні за терпіння :), зусилля і знання, вкладені в наших діток!

Мама Анічки Сидун.
 Дякуємо курсу Helen Doron за легке та приємне вивчення англійської мови. Через ігри та пісні навчання йде не тільки на користь, а й в задоволення.

Мама Катюши Дуник.


 

Квітка Пліхівська. Дякуємо за хороший настрій і якісну роботу усього колективу. Нам дуже подобаються заняття Helen Doron. Плануємо продовжувати. Окреме спасибі Лілі за терпіння до діток і завжди позитивне ставлення.

 З повагою, мама Квітки!
 


Дуже дякуємо за те, що ви є (Helen Doron). Маркіян з великим задоволенням відвідує заняття. Дуже добре покращив свої знання з англійської мови. Особливе дякую викладачеві Ані, яка завжди придумує різні ігри, конкурси, та показує своє терпіння до наших діток. На наступний рік обов’язково прийдемо знову.

З повагою, батько Маркіяна.

 Щиро дякуємо за чудову роботу команди Helen Doron, особливо нашій вчительці Ані! Бажаємо постійного розвитку та успіхів! До зустрічі!

 Батьки Андрійка П.Відгуки батьків навчального центру Англійська Хелен Дорон

м. Одеса


Висловлюємо подяку Хелен Дорон за прекрасну програму More Fun with Flupe. Відмінна, яскрава і барвиста методика, яка не залишає байдужими не тільки діток, але й їхніх батьків. Дуже задоволена результатами навчання. Окреме спасибі нашому викладачеві Севільї.

м. Одеса, мама Гоші Білоброва.
Дуже задоволена англійською школою Хелен Дорон. Моя дитина відвідує Хелен Дорон вже 4 роки - з двох рочків. За цей час Аврора навчилася читати, писати, говорити і співати англійською. Викладацький склад дуже сильний. Кожен урок проходить дуже цікаво в ігровій формі. Дитина не помічає, як минає час. Всім раджу приходити. Ви будете задоволені.

м.Одеса, мама Аврори Феч-Шачковської.Курси «Хелен Дорон» для нашої  родини стали невід’ємною частиною життя. Моїй доньці був лише 1 рік, коли ми переступили поріг Учбового Центру. Зараз нам 4 роки і ми з величезним задоволенням продовжуємо навчання. Донька вже сама відвідує учбовий клас, без супроводу, і охоче переказує все, що було на уроці. Вона співає пісні англійською, вдома ми переглядаємо Діснеївські мультфільми в оригіналі, у неї немає бар’єру в сприйнятті англійської мови.

В учбовому центрі доброзичлива атмосфера, просторі класи, роздягальня, ігрова кімната. Заняття дуже динамічні, захоплюючі. Викладачі ретельно готуються до уроків. За 45 хвилин діти співають, танцюють, малюють, грають в ігри, розгадують загадки, займаються творчістю – тобто, в цілому, нудьгувати не доводиться.

Усі дітки, які починали з нами, продовжують відвідувати заняття. І, оскільки, головне це колектив, викладачі і атмосфера – підхід до вивчення мови в Учбовому Центрі «Хелен Дорон» унікальний. Я із задоволенням рекомендую  ці курси всім, хто бажає привити любов своїй дитині до вивчення англійської мови.


Ольга Ульянова,
мама Каті Ульянової (4 года).


 

«Я собі поставила за мету, щоб моя дитина кожен день дізнавалася щось нове. Коли ми йшли по вулиці, я розказувала і показувала їй все навколо. Та мені хотілося, щоб моя малеча могла пізнати світ іншими мовами. У цьому мені допомогли викладачі Англійська Хелен Дорон. Ми почали відвідувати заняття з 10 місяців, і вже зовсім скоро я побачила результат...» - п. Даніеля Базилевича,

мама Меланії - студентки навчального центру
Англійська Хелен Дорон у м. Львові.


 

«Я знаю, що моя дитина тут весь час проводить в оточенні своїх однолітків, а це дуже важливо для малечі і є доброю альтернативою дитсадку. В навчальному центрі Англійська Хелен Дорон ми вчимо не тільки мову, але й розвиваємося всебічно. Я звернула увагу на те, що на уроці викладач індивідуально працює з кожною дитиною, а малеча жваво схоплює всю інформацію.» - п. Леся Федорович,

мама Марка – студента навчального центру
Англійська Хелен Дорон у м. Львові. 

Наша донька ходить у школу Helen Doron з 1 року і 8 місяців. Для нашої активної дитини такий варіант занять дуже підходить. Викладачі намагаються знайти підхід до кожної дитини, а політика школи достатньо лояльна. І результати, звісно ж, кажуть самі за себе. Моя донька вільно використовує розмовну англійську на рівні іі віку, і зараз, в менш ніж 5 років, вона вже знає майже усі літери і навіть пише прості слова. А головне їй подобається вивчати англійську, вона із задоволенням відвідує заняття. Ми, як батьки - результатом задоволенні. Плануємо і надалі продовжувати навчання в цій школі.

Дайнеко М.


 

Helen Doron – це школа, що дійсно створена для дітей. Тут завжди затишно і комфортно. Дітей зустрічають і проводжають посмішкою, а на уроках панує любов і злагода. Чудові викладачі, справжні професіонали (в мовному і методичному плані) знають, як зробити навчання цікавою і захоплюючою грою. А тому, навіть найвибагливіші слухачі йдуть до школи із задоволенням. Навчальні матеріали (підручники, CD), якими забезпечують кожного учня,  яскраві, інформативні, цікаві. Діти із задоволенням працюють з ними як на заняттях, так і вдома. Результати «унікальної методики Helen Doron» відчуваються вже після 2-3 занять – дитина починає говорити англійською!

Хотілося б відзначити роботу адміністраторів, які завжди швидко і ефективно вирішують будь-які організаційні питання.  Загалом, дуже задоволені школою і рекомендуємо усім бажаючим прийти і спробувати.

Пальніченко Наталія

Донці 5 років і 8 місяців. Вона пішла на курси англійської мови Helen Doron, коли їй було ще 10 місяців. На перших заняттях донька навряд чи розуміла, що з нею розмовляють англійською, але їй сподобалось, бо на неї звертали багато уваги, пропонували яскраві та цікаві іграшки, навколо було багато дітей її віку. Деякі зі своїх перших слів донька спочатку вимовила англійською – sun, moon, car.

Зараз донька вільно розмовляє англійською, намагається читати. Коли вона чує нову пісню по радіо, розуміє про що співають, і навіть, починає наспівувати, промовляючи правильно слова, які вона тільки-но почула. Якось я взяла її з собою на мій урок англійської з носієм мови. Донька собі щось малювала у куточку, і, нібито, не звертала уваги. Наступного дня вона мене попросила розказати їй правила гри Містер Твістер. На моє запитання, звідки знає про цю гру, вона відповіла – так ви ж вчора на уроці про неї говорили.

Я не можу сказати, що всі 5 років донька ходила без проблем. Бувало, що не хотіла йти, протестувала, плакала. А потім, коли все таки почала ходити із задоволенням, після уроку мені говорила – коли наступного разу буду себе так вести, ти мені скажи: «пам’ятаєш як весело на уроці?», тоді я згадаю, і не буду плакати.

Треба надати належне дівчатам, які працюють в центрах Helen Doron. Кожний урок – маленька вистава, де є місце і для пісень, і для віршів, і для ігор; де учні непросто глядачі, а повноправні учасники процесу. І як не дивно для уроків іноземної мови вчителі непросто навчають, а й розвивають математичні, художні, а також музичні здібності дітей. Треба відзначити, що викладачі самі виготовляють більшість матеріалів для уроків, що потребує неабиякої креативності та майстерності.

Я помічаю наскільки моя донька розвинулась за всі ці роки – якщо спочатку це було сором’язливе, тихе кошеня, яке розмовляло на уроках пошепки, то після третього року навчання в Helen Doron вона перетворилася у впевнену в собі young lady (саме так звертаються до своїх учениць викладачі школи, що безумовно не тільки приємно, але й багато до чого зобов’язує).

Бажаю всім дівчатам Helen Doron здоров’я, терпіння і щастя в особистому житті!

 

Соня Димитрова-Мартинюк,
мама Євпраксії Мартинюк,
яка навчається в Helen Doron вже шостий рік

 
Святковий урок присвячений Великодню не залишив нікого байдужим і ось, що про нього говорить п. Леся, мама студента навчального центру Англійська Хелен Дорон  - Юрка Федоровича: «Це свято надихнуло всіх великоднім настроєм, і саме з таким відчуттям кожен з нас під час великодніх святах згадуватиме це чудове заняття в центрі Англійська Хелен Дорон і цю святкову історію розказуватимемо всім знайомим – звичайно ж, англійською».


З нами поділилася своїми спостереженнями з уроку мама Олі Силенко -  пані Ірина: «Урок як завжди дивує своєю незвичністю. Фантазія і тільки фантазія супроводжує діток протягом всього заняття. На уроках малюки проявляють себе, коли роблять різні аплікації, співають, танцюють, грають ігри. На заняттях малеча збагачує свій запас слів, пісеньок»


Для Лілії Осуховської – викладач та ідейний наставник тематичних занять до Свята Миколая.
„ Ідеї святкувань з’являються в нас несподівано, кожен раз виникає все нова й нова ідея, і так народжується свято. Після кожного такого дійства ми, викладачі, насолоджуємося радісними усмішками наших діток, а ще більше - підсумком знань, які малеча із задоволенням демонструє перед батьками. Кожне таке свято – це велика подія в житті дитини”.

Пані Мар'яна -  мама студентки
навчального центру Англійська Хелен Дорон Листовець Софійки: „Софійка кожен раз, коли виходить після заняття питає мене і викладача: „А коли знову урок? Це багато про що говорить! І я дуже рада, що моя малеча під час захоплюючого інтерактивну отримує хороші знання».


Роздумами  з нами поділилася мама Вікторії Свищ -  пані Зоряна: „Моя донечка закінчує вже другий навчальний курс, тобто для неї це вже друге свято випускника. За ці два роки навчання в школі Англійська  Хелен Дорон  Вікуся отримала колосальні знання. А просто вражаючим є те, що вона знає англійську краще від тих дітей, які ходять до репетиторів більше трьох років. На випускному, коли діти демонстрували свої знання з англійської мови я ще раз переконалася, що не помилилася, коли вибрала для своєї дитини навчальний центр Англійська Хелен Дорон.

Мама Насті Коменди -  пані Зоряна
говорить, що уроки на майданчику, квести роблять життя діток різноманітнішим, стають для них особливими і запам'ятовуються надовго. «Спочатку ніщо не віщувало про таку величезну і захоплюючу мандрівку. Все починалося як звичайний урок, але не в класі, а на майданчику. Та ви б бачили очі діток, перед якими викладач розгорнула величезну карту, появився Кевін і тут почалося справжнісіньке дійство..... Діти із захоплення грали в цю гру і головне схоплювали всю інформацію дуже і дуже швидко. Біля майданчика зібралося багато батьків з дітками, які із захопленням спостерігали за нашою малечею. А після уроку діти ще довго висловлювали своє задоволення від цієї мандрівки. Я думаю це слід повторити».Про святкування Хелловіну в навчальному центрі Англійська Хелен Дорон розповідає мама Тарасика Проціва, пані Тетяна:
“Святкування Хелловіну видалось дуже вдалим. Для мене, як мабуть і для багатьох інших батьків, головне, щоб такі свята сподобались моїм дітям, запам'ятались їм на довгий час, і щоб вони з нетерпінням чекали наступного свята. Адже коли дітки перебувають у стані захоплення, а навкруги усе нове, цікаве, веселе, кольорове, у них з'являється велика мотивація до навчання, яка допомагає їм якнайкраще засвоювати нові знання. Адже метою проведення Хелловіну, як і інших свят у центрі Англійська Хелен Дорон, є надати дітками нові знання з англійської мови через ігри, забавлянки, співи, танці та інші активності. Крім того, усе відбувається виключно англійською мовою. А щоб малюки вільно себе почували в атмосфері справжнього американського Хелловіну, їх задовго до свята підготували: на заняттях вони збагачували свій англійський словниковий запас на тему “Хелловін”, дітки дізнавалися про традиції свята, - про гарбузи, про чудернацькі костюми, та, звичайно, про те, як отримувати солодощі”.
«Святкування в школі  – це непросто розваги, костюми, ігри. Це теж велика наука для дітей, для їх успіхів у майбутньому. На цьому святі разом з новими знаннями з англійської малюки отримали змогу продемонструвати свої акторські таланти - презентувавши свого героя (в костюм, якого були одягнуті), відчути впевненість в собі – заспівавши пісеньки для нас - батьків. Я задоволений таким святкуванням, адже це сприяє творчому розвитку моєї донечки.» - тато Юлі Огородник - пан Петро

Відгуки з Літнього англомовного табору в Карпатах
 RainbowLand 2011 – 2012:


„Викладач молодець, дуже старанно і з душею займалася з дітками. На уроки Олексій ходив із задоволенням.”

 Грушева Наталія (мама Олексія).

 „Дуже задоволені і я і дитина. Уроки проходили цікаво, різноманітно і весело. Атмосфера в таборі була дружня, діти разом бавилися, перезнайомилися, здружилися.”

Тур Ольга (мама Орисі).„Уроки проходили цікаво в доброзичливій атмосфері, дітки з ентузіазмом чекали заняття на природі. Я переконана ці заняття додадуть впевненості дітям у вивченні англійської мови.”


Медведєва Ніна (мама Сергія).

 „Англомовний табір в Карпатах – це чудова ідея. Все було просто супер! Група підібрана ідеально! Дітям було настільки цікаво, що вони не хотіли їхати додому.”

Панкевич Ольга (мама Соломії).„Заняття проходили на високому рівні. Викладач добре знає свою справу, вміє знайти підхід до дітей, і саме це дуже важливо. Дитина постійно запитувала: „А коли заняття? А коли заняття?” Думаю що це багато про що говорить. Цікаво, весело, пізнавально!

Григоренко Галина (бабуся Юлі).


 
„Дитина після табору повторює вдома весь матеріал. Такий табір з насиченими уроками є просто необхідний для дітей. Адже це стимулює їх до активного пізнання англійської мови.”

Проців Тетяна (мама Тарасика).

 Відгуки із Зимового англомовного табору в Карпатах
RainbowLand 2013


“Хочу також подякувати організаторам та викладачам за ентузіазм, щирість, професійну відданість та захоплення своєю справою - складно не помітити, що Ваш проект приносить задоволення не лише діткам з батьками, але й Вам самим.
У Славську зауважила для себе, що усі співробітники Центру як на підбір - привітні, веселі, жваві, з любов'ю та увагою ставляться до діток”…


п.Ірина, мама Юлясі Шуплат.

 “Дякуємо за найкращі канікули! Бажаємо натхнення, нових ідей, позитиву і здійснення усіх задумів!!!”


Сім'я Мацієвських.“Щиро дякуємо за гарний відпочинок та веселе навчання у Новорічні свята. По доброму вразила професійна робота організаторів табору. Все було на дуже – дуже високому рівні! Якісно підібрана програма уроків для дітей, що не давала нудьгувати ні діточкам, ні батькам. Нескінченні подарунки, смачні солодощі та головний подарунок, який вразив всіх та перевищив усі очікування – це книга перша «Story about RainbowLand»!...”

п.Уляна, мама Влади Кузіної.“Дякуємо за відмінну організацію, за професіоналізм, за щирість та розуміння кожного з нас. А також шалені краєвиди, гарне місце і приємні спогади!!!”

п. Валентина, мама Віки і Толіка Сухіних.Відгуки з Літнього англомовного табору в Карпатах

RainbowLand 2013


 “Ви молодці і за ці 3 роки добилися справжнього успіху. Наш табір - найкрутіший, найвеселіший, найцікавіший і діти не уявляють собі літа без «RainbowLand». Дякуємо!”


мама Соломійк, п. Ольга Панкевич (м. Львів).“Велика подяка всім, хто був причетний до організації нашого табору! Програма була надзвичайно насиченою та цікавою. Вдалися уроки – екскурсії.. Окрема подяка за виставу на закритті табору.


мама Насті п. Зоряна Коменда (м. Львів).“Табір був дуже класний. У порівнянні із минулим роком – рівень табору став набагато вищим. Новий формат занять, нові пісеньки, нові рухи, нові вистави. Поїздка на водоспад та мертве озеро перевершили всі очікування…”


мама Владислави Кузіної п. Уляна Борзова (м. Дніпропетровськ).

 

 

Додати відгук


Місто

Центр


Відгуки


#7 Стрийвул. Валова, 1Іра Бойсюк 03.04.2016, 19:34
Найкраща школа вивчення англійськох мови у нашому місті.Мій син Остапчик (10 років) вже третій рік йде на кожне заняття з задоволенням, адже там не просто уроки , а цікаві відкриття , феєричні вечірки ,хімічні експеременти , одним словом , унікальний світ , який з любовю створили справжні професіонали. Особлива подяка нашій вчительці - Оксані Домчак, яка вкладає душу у кожну дитину.
#6 Львіввул. Вашингтона, 8Надія Тихонова 24.03.2016, 14:42
Ви молодці. Дитина йде із задоволенням. У вас затишно, весело та цікаво проходить навчання. Дякуємо за приємне вивчення англійської мови.
#5 Львіввул. Переяславська, 19/1Леся 24.03.2016, 12:49
Ми дуже задоволені!!! Дитині подобається!!!
#4 Київвул. Василя Касіяна, 2/1Олександра 21.03.2016, 07:41
Дуже подобається ваша школа
#3 Київвул. Василя Касіяна, 2/1Олександра 19.03.2016, 09:08
Мені подобається ваша школа Даша подобається і вчителі, мені 7 з половиною років англійська мова Дуже легка. В моїй групі найкраща вчителька її звати Ніна я думаю що я вивчу всю англійську мову.А ще там гарна дитяча кімната. Олександра Київ.
#2 ЛьвівСихів, пр-т. Червоної Калини, 62-АХристина Черкас 17.03.2016, 17:15
Дуже дякую адміністраторам та моїй вчительці Олі за гарне навчання і домашню атмосферу! Дуже люблю Helen Doron!
#1 Львіввул. Щирецька, 36Оксана 11.03.2016, 14:14
Ми дуже задоволені рівнем і методикою викладання аннлійської в нашому клубі.
Велика прдяка Олі Шаран за те, що вона змогла зацікавити нашого сина і він ходить на заняття із задоволенням (в нас є можливість порівняти, адже це не перший наш клуб англійської). Як батьки ми дуже задоволені як рівнем знань самого викладача, так і прогресивним підходом до навчання (особливо ефективним на наш погляд є те, що викладач срілкується з дітьми ВИКЛЮЧНО англійською).
Різноманітний і яскравий роздатковий матеріал, відеоролики і заохочення дітей в кінці кожного заняття (в нашому випадку це наклейки) допомагають дитині навчатися у формі гри і з задоволенням.
Ми дійсно щасливі, що відкрили для себе і своєї дитини Helen Doron.
Запишіться на безкоштовний урок

Come and join us - helen Doron English