HD English line

Ранній розвиток

Відмінна робота!

Чому похвала і заохочення формує почуття власної гідності у вашої дитини?

Розфарбуй свiй свiт

Згадайте ті дні, коли ви лежали на підлозі з розмальовкою і коробкою яскравих кольорових олівців.

Як стимулювати дітей говорити більше під час уроку

Звичайно, будь-який урок не може обійтися без настанов викладача, його інструкцій, питань, похвали або ...

Десять вагомих причин, щоб вивчити другу мову


При вивченні іноземної мови, дитина швидше починає розуміти та розмовляти рідною, поглиблює знання....

Становлення дитини як особистості в колективі

Психологія дитини надзвичайно багатогранна, адже кожна дитина – це новий світ, який...

Який він викладач Англійська Хелен Дорон?


Природнім та властивим для всіх батьків є дати своїм дітям все найкраще

Літній курс разом з Англійською Хелен Дорон


Літо – час веселощів та розваг! Це особлива пора, коли хочеться бути безтурботним, не обтяжувати себе всіляким домашніми чи робочими справами.

Прогулянки з англійською


Прогулянка на вулиці вже сама по собі є активним відпочинком, який можна поліпшити

Про важливість перебування дитини в іншомовному середовищі


Якщо півстоліття тому іноземна мова була доступною для вивчення лише вищим прошаркам суспільства,

Як побудувати самооцінку дитини: 30 кроків

На сьогоднішній день дуже тяжким завданням є навчити наших дітей бути вірними самим собі.

Англійська в сучасному світі. Навіщо її вчити дітям?


Кожні батьки бажають дати своїй дитині найкраще з того, що є в цьому світі: найкорисніша їжа, найцікавіші іграшки, найліпша школа.

Який він, ідеальний навчальний центр англійської мови для дітей?


Протягом останнього десятиріччя школи іноземних мов для дітей набувають все більшої і більшої популярності.

Як "підібрати" ідеального вчителя англійської для своєї дитини


Зараз я не зроблю відкриття, сказавши, що всі батьки бажають тільки кращого для своїх діток.

Формуємо у дитини бажання вчитися

Відсутність бажання та інтересу у дітей вчитися, отримувати знання – проблема, що непокоїть багатьох батьків.

Англійська в групі чи індивідуально?

У сучасному світі необхідно знати щонайменше одну іноземну мову, і це вже є нормою.

Посткросінг – збираємо друзів!

Як давно Ви отримували поштову листівку? Справжнісіньку, з проштампованою маркою та теплими рядками?  Вдвічі приємніше, коли ця листівка перетнула кордони та дісталася України від нового знайомого з будь-якого куточку світу!

Граємо в англійську

Через гру можна донести до маленької людини будь-яке знання. Саме тому головне завдання викладачів навчальних центрів Англійська Хелен Дорон - зацікавити, утримати увагу, створити стійку мотивацію.

Як підвищити інтерес і мотивацію дитини до англійської?


Англійська Хелен Дорон дає Вам кілька порад, які допоможуть підвищити інтерес Вашої дитини до вивчення іноземної мови.

Заохочення й покарання дітей


Чи потрібно карати або заохочувати дітей - один з найбільш важливих питань для батьків. Спостерігаючи за багатьма сім’ями, можна побачити де на дітей рушиться дуже багато щедрості або навпаки багато гніву і покарань.

Цікава англійська разом з дітьми. Поради батькам

Для досягнення якомога кращих результатів у вивченні іноземної мови батькам слід підтримувати, мотивувати і заохочувати дітей.

Thanksgiving Day – Чудове свято – День Подяки!


День Подяки в цьому році в Україні відзначають 26 числа, в четвертий четвер листопада. У цей день прийнято говорити «Дякую» своїм близьким за їх добре ставлення, допомогу і підтримку.

Діти з цікавістю сприйняли ідею висловити свою подяку людям, які впливають на їхнє життя - в першу чергу, своїм батькам. Спочатку, наша бесіда була сповнена жартів і забавних оповідань, але через пару хвилин мої учні замислилися, і я була дійсно зворушена тими теплими словами, які вони говорили і глибиною їх почуттів.

Дитяча агресивність

Дуже мало на світі батьків, які так чи інакше не стикалися б з дитячою агресивністю, що не дивувались, дивлячись на свою дитину, червону від гніву і ломають дитячою лопаткою все навколо: "Звідки в ньому таке ?!".

Бути чи не бути?


Всі ми, рано чи пізно, замислюємося про те, чим зайняти маленьку дитину, в який спорт віддати, на якій гурток відвести, яку іноземну мову вивчати, яким видам танцю віддати перевагу, у скільки років відвести в школу?

Розвиток дитини


Розвиток дітей завжди був і буде важливим елементом виховання. І кожна мама знає, як важливо дбати про розвиток дитини вже з пелюшок, бо саме в цей час організм малюка набирає сили і становлення, розвивається мозок, м’язова система, опорно-рухова, нервова.

Вивчай світ з англійською


Коли в сім’ї народжується маля, кожні батьки бажають віддати йому лише найкраще, навчити тільки добра та, звичайно, розвивати в дитині всі здібності та таланти.

Музика допоможе


Коли ти працюєш з дітьми,ти ніколи не знаєш, як дитина почуває себе, коли приходить до класу. Можливо в неї болить животик, чи вона не доспала або й взагалі не спала, можливо погода погана…

Діти – це наше майбутнє


Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.

Англійська для дітей: зроблено з Любов'ю


Якщо ви хочете, щоб ваша дитина виросла білінгвом, тобто, вільно володіла двома мовами, і другою мовою вибрали англійську - то шлях ваш лежить саме в центр Англійська Хелен Дорон.

Мені цікаво!


Всім відомо, що діти - великі експериментатори. Цікавість мучить їх буквально на кожному кроці - чому все влаштовано саме так, а не інакше? Як п'є воду жаба? Чому в небі з'являється веселка? Які птахи не літають? Ставлячи тисячу запитань, наші діти пізнають світ.

Поведінка дитини залежить від виховання


Незалежно від норм та аспектів сучасного світу, дитяче виховання завжди  залишається основою становлення нової особистості та нового члена суспільства.

Час для Казки


Ось і відлетіло осіннє листя, відгомоніли співи птахів та жовто-червона краса вулиць змінилася на біле полотно. Настав час для Володарки-Зими, яка розмалювала на вікнах казкові узори, прикрасила землю снігом та принесла в кожну оселю очікування дива.

Грай та вивчай англійську разом з Хелен Дорон!

Обертаючись назад, але крокуючи в майбутнє, нам неодноразово виринають спогади з дитинства – мрії, фантастичні герої казок, з якими ми пізнавали цей світ, пригоди та магія, якими наповнювався наш світ, тільки-но ми заплющували очі…

Наші маленькі вчителі

У процесі моєї викладацької діяльності я зрозуміла, як важливо встановити духовний зв'язок між усіма учасниками навчального процесу, без якої будь-яка методика приречена на болісні спроби викладача вірно викласти матеріал маленьким слухачам, та тільки результат так і залишиться відкритим питанням.

"Притчi" для дiтей вiд Iцхак Пiнтосевич


“Притчі” - перша книга із серії розвиваючих і повчальних книг для дітей та батьків від відомого тренера з особистісного розвитку – Іцхака Пінтосевіча.

Яку методику обрати для вивчення англійської мови


Колись давно, коли всі люди планети говорили однією мовою, було досить легко порозумітися, працювати, відпочивати. Коли ж стався поділ мов після славнозвісної Вавилонської вежі, люди розгубилися. Виникла потреба перекладачів.

Корисні поради


Якщо Ви будете хоча б раз на тиждень перечитувати цей список, то взаємини з Вашими дітьми можуть вийти на абсолютно інший  рівень якості.

Стадії розвитку мови у дітей


Ті діти, що прийшли в цей світ, насамперед повинні оволодіти мовою. І вони зроблять це, незалежно від того, хочете ви того чи ні, без всяких інструкцій. Всі діти вчать мову, проходячи кілька стадій, які ніколи не змінюються, незалежно від того, яка це мова - суахілі, мандаринський діалект китайської мови чи англійська.

Навчання в утробі


Через дев'ять місяців після народження нормальне немовля переверщує по інтелектуальному розвитку всіх дорослих людиноподібних приматів. Ще до школи воно успішно навчиться різним навичкам з легкістю, що не доступна більшості дорослих і якої неможливо добитися за допомогою сучасних досягнень науки.

Немовлята – природжені лінгвісти!


Діти вчать  мову, як пташенята  вчаться літати.

Швидке освоєння мови проходить у всіх дітей практично однаково і передбачувано, за винятком тих, які відстають у розвитку або ж з якихось причин позбавлені контакту з людьми.

Англійська як рідна


В якому віці найкраще починати вивчення другої мови?

Ранній розвиток


Кожна мама мріє про те, щоб її дитина стала успішною в майбутньому, отримала хороші знання та розмовляла кількома мовами. Зараз є багато центрів, де дитина може розпочати свій ранній розвиток саме через вивчення мов. Але ще досі у всіх батьків залишається одвічним питання, коли слід розпочинати?

Подорож у світ англійської мови!

Звук літака, який здійснює посадку зі словами «Landing, landing, landing…” – ось так розпочинається кожне заняття у навчальному центрі Англійська Хелен Дорон. Так маленькі учні потрапляють до Англії, ну і, звичайно, спілкуються виключно англійською.

Запишіться на безкоштовний урок

Come and join us - helen Doron English