HD English line

 

Контакти центру
м. Вишневе, ЖК АКВАРЕЛІ
вул. Л. Українки, 74-В, вхід зі двору
моб.: +38 (067) 484-92-20,
          +38 (066) 632-16-44
 

Англійська Хелен Дорон в м. ВишневеДитинство – найпрекрасніша пора у житті кожної людини, пора пізнання оточуючого світу, накопичення нових знань. Тому дуже важливо не пропустити час і вчасно саме в дитячому віці закласти фундамент для розвитку дитини як індивідуальності.

Англійська мова вважається міжнародною мовою, яка дозволяє вільно спілкуватися у будь-якій країні світу. Сьогодні діти з самого дитинства подорожують, спілкуються через інтернет з однолітками з інших країн, навчаються за кордоном. Англійська мова потрібна людям з дитячих років.Центр вивчення англійської мови Хелен Дорон у місті Вишневе гостинно відкриває свої двері для усіх дітей від 3-х місяців до 18 років з 23 серпня 2014 року. Наш центр надасть можливість дітям засвоїти англійську мову як рідну, вільно спілкуватися нею з самого дитинства.

Методика Хелен Дорон, заснована у 1985 році, пропонує вивчати англійську мову не просто як іноземну, а як «музику мови». Вивчаючи англійську таким чином кожна дитина наче проживає ще одне життя – життя по-англійськи, так як сам процес навчання – це постійне спілкування виключно англійською мовою під час виконання ігрової діяльності – гра, спів, малювання, танці… Малюки вивчають англійську природньо і легко. Англійська Хелен Дорон – це не тільки заняття англійською мовою, а й творчість, акторське мистецтво, розвиток логічного мислення та розширення знань про навколишній світ. На заняттях англійської мови малюки навчаються спілкуватися, пізнають оточуюче середовище, розвиваються як самостійні, впевнені в собі та освічені особистості.

Ласкаво просимо поринути у неймовірний світ англійської мови в центрі Хелен Дорон у місті Вишневе!


Запишіться на безкоштовний урок