HD English line

 

Контакти центру
м. Сарни
вул. Варшавська, 4-А
моб.: +38 (095) 027-35-78
 

Англійська Хелен Дорон в м. СарниСтудія англійської мови Хелен Дорон відкрилась в 2013 році. Наша з Вами співпраця починається з Вашого дзвінка, листа або зустрічі з нами.

У студії Ви можете отримати всю необхідну інформацію, пов'язану з роботою нашого навчального закладу, його правилами, змістом навчальних курсів, графіком роботи.Записуючи свою дитину в студію Англійська Хелен Дорон, Ви даєте їй прекрасну можливість освоїти англійську мову. У нас Ваша дитина завжди буде оточена увагою і буде отримувати радість від самого процесу навчання. Ми пропонуємо заняття, на яких дитина не тільки навчиться спілкуватися англійською мовою, а й знайде нових друзів, стане більш відкритою і комунікабельною, дізнається дивовижні речі про навколишній світ і просто приєднається до цікавої та корисної гри!

Наші заняття націлені на всебічний розвиток Вашої дитини. Ми хочемо прищепити діткам любов до англійської мови, допомогти їм знайти віру в себе і свої сили, подолати мовний бар'єр!

Вивчення мови починається зі слів, окремих фраз, пісень, римованих віршиків, які супроводжуються візуально: за допомогою картинок, мультфільмів, іграшок. Саме так ми починаємо вивчати рідну мову і саме так дитина повинна почати вивчати англійську. Адаптація до англомовного середовища відбувається завдяки постійному спілкуванню англійською мовою під час заняття, внаслідок чого, дітям з часом стає все легше говорити. Заняття проходять в ігровій формі і дитина навіть не усвідомлює, що поки вона грає,  вивчає,  як мінімум 10 нових слів і фраз!


Найголовніше для нас - дарувати радість і позитивну енергію Вашій дитині на кожному занятті. Саме тому ми постійно працюємо над собою і докладаємо всіх зусиль для того, щоб відвідування студії Helen Doron English для Вас і Ваших діток було святом!

Просторі і світлі класи, якісні навчальні матеріали, приємна дружня атмосфера - все це сприяє приємному і цікавого процесу вивчення англійської мови.


Наші викладачі - це  сім'я, яка кожен день зустрічає Вас з посмішкою. Кожен з нас є фахівцем у своїй галузі і з радістю ділиться своїми знаннями, отримуючи при цьому не менше від своїх маленьких учнів. Викладачі - це команда професіоналів, які крім високих професійних якостей  вміють і люблять працювати з дітьми. Наші педагоги проходять спеціалізований міжнародний тренінг і постійно підвищують кваліфікацію на організованих Освітньої Групою Хелен Дорон семінарах.

Ми - частина міжнародної компанії, і тому пропонуємо міжнародні стандарти навчання. Крім того, система вивчення англійської мови за методикою Хелен Дорон запатентована і не має аналогів в Україні.

Учні студії англійської мови Helen Doron English  отримують можливість пройти підготовку і здати міжнародні іспити Cambridge ESOL, які визначають рівень володіння англійською мовою. По завершенню навчальної програми студенти проходять тестування і отримують іменний сертифікат від Helen Doron English.

У нашому центрі ніколи не забудуть привітати Вашу дитину з Днем народження. А ще наші педагоги обов'язково готують тематичні уроки на святкові дні.


Яскравий період в житті нашого центру - це літо. Саме тоді починається літній курс. У дітей є можливість весело проводити час в компанії одноліток при цьому дізнаючись багато нового про життя в різних країнах світу.

Успіх і високі результати досягаються також завдяки дотриманню основним нашим принципам:

  • в групі займаються від 4-х до 8-ми дітей, і тому викладачі приділяють максимум уваги дитині і дають йому можливість розкрити свій потенціал;
  • ми використовуємо унікальні навчальні матеріали;
  • наші навчальні програми побудовані чітко і послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини; це означає, що ми можемо запропонувати Вам як курс для новачка, так і курс для дітей з певним рівнем знань;
  • ми пропонуємо систему регулярних занять і відпрацювання пропусків.

Наша студія англійської мови Helen Doron English  відкрита для кожного малюка. Ми завжди готові підібрати для Вас зручний час занять. Англійська Хелен Дорон - це завжди весело, цікаво, незабутньо, а головне, ефективно. Відвідайте нашу студію вже сьогодні та отримайте своє перше безкоштовне заняття.

Запишіться на безкоштовний урок